TURNAJ NEREGISTROVANÝCH!!

06. 08. 2022

DAN VYHRÁL I DVOUHRU!!

05. 08. 2022

Zcela dvorské finále nabídla mužská dvouhra v posledním dni letošního Juta cupu.

DAN PÁTÝ po úterní výhře ve čtyřhře porazil JAKUBA FILIPA (TK Sparta Praha) ve 3 setech 6:3, 3:6 a 6:2.

Oběma klukům gratulace za předvedené výkony a Danovi díky za to, že vybojoval oba tituly nejen pro sebe, ale výrazně opět zviditelnil náš klub.

Dvouhru žen vyhrála první nasazená Markéta Petruželová z LTK Liberec.

DEBLOVÝ TITUL ZŮSTÁVA V TCDK!!

02. 08. 2022

Pohár za vítězství ve čtyřhře na tenisovém turnaji JUTA CUP si právě na poličku v místě bydliště Bílá Třemešná dává hráč TCDK, naše klubová jednička v mužích - DANIEL PÁTÝ!!

Dan zvítězil v semifinále čtyřhry nad rodákem ze Dvora PATRIKEM MALÝM v supertiebreaku, stejnou výhru zopakoval i ve finále po boku svého deblového partnera Victora Sklenky.

DAN bude ve středu od 9 30 hod. bojovat v semifinále dvouhry, ve spodní polovině se o totéž pokusí JAKUB FILIP (TK Sparta Praha).

Přibližně po poledni se rozehrají mužské i ženské finále.

Přijďte se podívat v horkém středečním krásném počasí na velmi atraktivní tenis a povzbuďte dvoráky tak, aby i titul ve dvouhře zůstal ve Dvoře Králové!!

JUTA CUP POKRAČUJE I DNES!!

01. 08. 2022

Celý sobotní program byl vzhledem k vytrvalému dešti zrušen a tak 22. ročník turnaje JUTA CUP začal naostro až v neděli.

Nejvýše nasazený DANIEL PÁTÝ dnes v 9 hod. nastupuje k osmifinále, stejně jako JAKUB FILIP (TK Sparta Praha).
Automatický los si pohrál a v předkole se proti sobě postavili ADAM NÁPRAVNÍK a DOMINIK KNUTSON. Z vítězství se radoval Adam, který však v následujícím kole prohrál a do osmifinále se neprobojoval. Adam i Dominik se svými deblovými partnery vyhráli předkolo čtyřher a dnes kolem poledne nastoupí k osmifinále.

FLOORTJE CHRISSTOFFELS si v pozdním nedělním odpoledni připsala svůj dosavadní nejlepší výsledek v ženách a poprvé v kariéře se na A turnaji dospělých probojovala do osmifinále dvouhry.

Soupeřky TEREZY LEHKÉ a SÁRY DIVILOVÉ byly nad jejich síly již v prvním kole dvouhry. Tereza se dnes představí s Floortje ve čtyřhře.

Dnešní program:
9 hod.: osmifinále dvouher mužů
ne dříve jak v 10 hod.: osmifinále dvouher žen
ne dříve jak v 11 hod.: osmifinále čtyřher mužů
ne dříve jak v 13 hod. osmifinále čtyřher žen
následuje čtvrtfinále čtyřher mužů a žen

Hrát by se mělo dnes v případě příznivého počasí po celý den.

DĚKUJEME všem za organizaci a pomoc brigádníkům za úpravu kurtů včetně nedělního brzkého rána.

ZAČÍNÁ JUTA CUP 2022!!

28. 07. 2022

Celkem 55 mužů a 40 žen se dnes odprezentovalo do dalšího ročníku tenisového JUTA CUP 2022.

Obě páteční kvalifikace byly zrušeny a turnaj začne v sobotu ráno (pokud dovolí počasí) v 8:30 hod.

Z domácích hráčů se představí:
DANIEL PÁTÝ (první nasazený mezi muži), ADAM NÁPRAVNÍK a DOMINIK KNUTSON.

Mezi ženami se představí SÁRA DIVILOVÁ a FLOORTJE CHRISSTOFFELS.

Bohužel pro zranění zad musela odstoupit Eliška Hrabalová.

Hlavní soutěž v obou kategoriích bude rozlosována v průběhu pátečního odpoledne....

Tento prestižní turnaj kategorie A je zařazen do série OPTIM TOUR a pro některé hráče je jednou z posledních příprav na MČR jednotlivců jak v dospělých, tak v kategorii dorostu.

DENIS 2X STŘÍBRNÝ!!

25. 07. 2022

Na turnaje v Polabí do Houštky a Poděbrad vyrazil babytenista DENIS HAYEK.

Dostal se dvakrát do finále a veze 2 stříbrné medaile.

DENISI, do třetice to vyjde a vybojuješ zlato!!

DÁDA VYHRÁL DEBL, VOJTA MEZI 8, GABČA VÁLÍ V OLOMOUCI.

21. 07. 2022

První domácí B turnaj mladších žáků si poprvé v kariéře zahráli DAVID MOTAL a VOJTA HAVLÁSEK.

DÁDA využil naše kurty a zvítězil ve čtyřhře a jako jediný vzal set ve dvouhře celkovému vítězi turnaje.

VOJTA došel do čtvrtfinále dvouhry, které bylo jeho prvním na B turnaji.

V Olomouci září GABČA KNUTSON na velkém turnaji WTA.

Z kvalifikace došla do druhého kola dvouhry a zítra nastoupí jako poslední česká zástupkyně k semifinále čtyřhry.