Aktuality - stránka 77

Turnaj mladších žákyň kategorie C

04. 02. 2016

Fotografie vítězek turnaje

V sobotu 30. ledna se v našem klubu uskutečnil turnaj mladších žákyň. Celkem se přihlásilo 12 hráček, z toho 7 bylo dvorských.

Turnaj probíhal v klidu a všechna děvčata se snažila. O vítězství celého turnaje bojovala Terezka Hřebačková, která však ve finále podlehla Kateřině Beranové z Chrudimi. Výsledek utkání byl 6/7 2/6. Zajímavostí je, že maminka Kateřiny je Terezie Dobrovolná, která byla v roce 1997 Miss ČR. Na krásném třetím místě skončily naše dvě dvorské hráčky Natálka Lubinová a Eliška Jansová.

Do čtyřhry se přihlásilo 5 dvojic. Nejlepší dvojicí byla Terezka Hřebačková s Eliškou Jansovou, které celý turnaj vyhrály. Ve finále se porazily dvojici Natálka Lubinová a Kateřina Beranová.

Do turnaje náš klub připravil krásné poháry, diplomy a věcné ceny. Děvčatům při přebírání těchto cen svítila očička.

Všem zúčastněným hráčkám děkujeme za skvělé herní výkony a těšíme se na dalším turnaji.

Skupina SPORT  –  Veronika Vágnerová

Tenisové výsledky za měsíc prosinec 2015

25. 01. 2016

Tenisové výsledky z posledního měsíce roku 2015 si můžete prohlédnout na následujícím odkaze ZDE.

Meziokresní přebory mladšího a staršího žactva

Tenisové oddíly Dvora Králové a Trutnova si mezi sebe rozdělily během prosince a ledna pořádání meziokresních přeborů mladšího a staršího žactva královéhradeckého kraje.

V závěru minulého roku se na našich dvou dvorcích v hale účastnilo meziokresních přeborů celkem 12 mladších žáků, z toho čtyři hráči našeho klubu. Vítězem celého turnaje se stal i po nemoci náš hráč Jakub Filip, který ve finále porazil Jáchyma Kulhánka z Lázní Bělohrad. Společně s Honzou Všetečkou došel Kuba také do finále čtyřhry, ve kterém podlehli až po velkém boji 10:12 v supertiebreaku rozhodujícího setu.

Mladší žákyně ve stejném termínu bojovaly v Trutnově. Tzv. double titul – vítězství ve dvouhře i čtyřhře si připsala dvorská hráčka Emma Roháčová, která za turnaj ztratila pouze jediný set. Do finále debla se probojovala další hráčka TC Dvora Králové  - Eliška Jansová, která spolu s Ester Köhlerovou získala druhé místo.

V polovině ledna se ve Dvoře Králové hrál meziokresní přebor starších žákyň. Do finále dvouhry se probojovala Eva Žižková, kde nad její síly byla Daniela Jelínková z Hradce Králové. Eva získala druhé místo. Do semifinále se také dostala další naše hráčka - Emma Roháčová. Vítězkami čtyřher se staly dvorské hráčky Eva Žižková a Bára Výprachtická. V Trutnově se v ten samý termín konaly meziokresní přebory starších žáků. Do finále dvouhry se probojoval Břetislav Lukáš, který ve finále podlehl Tomáši Křepinskému z Trutnova. Tomáš posílí náš oddíl v jarních bojích soutěže družstev východočeského přeboru. Do semifinále se probojovali také další naši hráči - Mikuláš Holub a Matyáš Říha, který společně s Danielem Čížkem z Hradce Králové ve finále porazili Břéťu Lukáše s Tomášem Křepinským v soutěži čtyřher. Krásné třetí místo patří Tadeáši  Paťavovi  a Mikuláši Holubovi.

Všem dvorským hráčům a hráčkám blahopřejeme k jejich úspěchům.

Skupina SPORT

Přejeme Vám v roce 2016 hodně úspěchů v osobním i sportovním životě

22. 12. 2015

Tenisový klub Vám přeje krásné prožití Vánočních svátků a šťastný nový rok 2016.

Fotografie z vánoční tenisové soboty 19.12.2015

Fotografie z vánočního sobotního soutežení konaného dne 19.12.2015 si můžete prohlédnout v naší galerii na následujícím odkaze ZDE.

Turnaj minitenistů

18. 12. 2015

Fotografie z turnaje

V sobotu 12. prosince 2015 - v tomto předvánočním čase se v našem klubu TC DK konal turnaj nejmenších dětí. Turnaje se zúčastnilo celkem 10 děti. 8 domácích - Dominika Pohlová, Kačenka Filipová, Žofie Hrmová, Dominik Vágner, Martin Jirásko, Šimon Mašín, Šimon Karban, Honzík Motal a 2 hráči z jiných měst (Štěpán Soumar, Tadeáš Klacek).

Po rozlosování byly děti rozděleny do dvou skupin po pěti. Každý hráč sehrál 4 zápasy a z každé tabulky postupovaly 4 děti do pavouka. Zbývající dvě děti, které nepostoupily, měly možnost si spolu zahrát jeden zápas, pro radost.

Všechny děti sehrály krásná utkání plná emocí, za plné podpory rodičů, kteří pomáhali s “ pískáním „ jednotlivých zápasů, a průběh celého turnaje se tak uspíšil.

Do hlavního pavouka o 1.- 8.místo a samozřejmě do boje o pohár a věcné ceny postoupili D. Pohlová, K. Filipová, Š. Mašín, D. Vágner, Š. Karban, J. Motal, T. Klacek a Š. Soumar. Do závěrečného finále se probojovali Šimon Mašín a Dominika Pohlová. Dominička svou pečlivou hrou Šimona porazila ve třech setech a největší pohár, po kterém neustále pokukovala, byl její. Moc gratulujeme! Zápas byl nádherný, bylo se na co koukat. Proběhla spousta krásných, dlouhých  výměn, které byly po zásluze odměněny hlasitým potleskem.

CELKOVÉ  POŘADÍ:

1. místo Pohlová Dominika

2. místo Mašín Šimon

3. místa  patřila hráčům z jiných oddílů.

Všechny děti před zahájením dostaly velmi atraktivní sponzorský dar do skákacího centra v Hradci Králové – „TONGO“, kam se mohou jet s rodiči po tvrdém tréninku odreagovat.

Závěrem všechny děti dostaly čokoládovou medaily s adventním kalendářem a diplom.

Velký dík patří Městu Dvůr Králové, které na pořádání tohoto turnaje věnovalo finanční příspěvek. Velký dík patří i rodičům, kteří si udělali v adventním čase na děti čas.

Fotografie pořízené v průběhu turnaje si můžete prohlédnout v naší galerii ZDE.

Skupina Sport – trenérka Veronika Vágnerová

Fotografie z turnaje v minitenise 12.12.2015

17. 12. 2015

Turnaj v minitenise

Po kliknutí na následující odkaz si můžete prohlédnout fotografie z turnaje malých talentů konaného dne 12.12.2015.